Obsluha Čerpací Stanice ORLEN
ORLEN Unipetrol a.s.
Jeseník, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Aktuálně hledáme obsluhu na novou čerpací stanici v Jeseníku.

Pokud Vám není cizí komunikace se zákazníky a motorismus, pak je tato pozice vhodná přímo pro Vás.

Co Vás čeká

Na pozici obsluha čerpací stanice budete zejména zoodpovědní za to, aby se u nás zákaznici cítili dobře. Hlavní náplní bude vlidná obsluha k zákazníkům a aktivní prodej.

Součásti Vaší práce

  • Práci s hotovosti a platebními kartami.
  • Komunikace se zákazniky.
  • Aktivní prodej.
  • Příprava nabídky z našeho gastro sortimentu.
  • Příjem a doplňování zboží.
  • Kontrola vystaveného zboží dle plánogramů.
  • Kontrola expirací.
  • Běžný vnitřní i venkovní úklid.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Budeme rádi za Vaše příjemné vystupování, které nebude postrádat úsměv.
  • Bezúhonnost.
  • Oceníme spolehlivost, flexibilitu a zažitou práci s hotovosti.
  • Na této pozici je třeba mít potravinářský průkaz.
  • Požadované vzdělání : Min. odborné vyučení bez maturity.
  • Čistý trestní rejstřík - né starší než 1 měsíc (bude vyžadován před případným přijetím).
  • Výhodou bude, pokud budete umět

  • Vaší výhodou bude chuť učit se novým věcem, a také chuť pracovat v kolektivu.
  • Rádi bychom přijali kolegy zodpovědné, pozitivně naladěné, bezúhonné, pracovité se smyslem pro pořádek a ideálně i pro humor.
  • Preferujeme zájemce se zkušeností s prací na čerpací stanici nebo s prací na pokladně. Obsluha terminálu Sazka se také hodí.
  • Řidičský průkaz a možnost vlastní dopravy.
  • Alespoň částečna znalost cizího jazika vítána (ne podmínkou)
  • Co Vám můžeme nabídnout

  • Pestrou práci v malém kolektivu se vstřícným vedením.
  • Zaškolení, zaučení a trénink pro začátečníky.
  • Platové dynamické mzdové ohodnocení.
  • Jistota féroveho výdělku - na čem se dohodneme, bude vždy včas vyplaceno.
  • Práce na plný úvazek.
  • Pracovní smlouva po 3 měsíční zkušební době.
  • 8,5 hodinové směny.
  • Kontaktní informace

    První komunikace pouze e-mailem. Zašlete své životopisy.

    orlen.jesenik email.cz

    Ozveme se všem.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.