Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Notino, s.r.o.
Brno, CZ
před 1 hodinou
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Brno, Vídeňská 119, - Vienna Point, Požadavky : Znalost francouzštiny na úrovni rodilého mluvčího, znalost berberštiny, praxe ze zákaznického servisu.

CO BUDETE DĚLAT? "pečovat o zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu "poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky "poskytovat produktové poradenství "evidovat telefonické objednávky, průběžně je kontrolovat a sledovat jejích stav až po dodání "spolupracovat s produktovým oddělením a skladem CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

francouzský jazyk - úroveň C2 "výbornou znalost gramatiky "zkušenost s vedením týmu "profesionální vystupování "výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup "znalost práce na počítači "chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti "vysokou míru empatie a trpělivosti "anglický jazyk na komunikativní úrovni CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

spolupráci na HPP ve stabilní a rychle rostoucí firmě "možnost růstu a postupu na jiné pozice v rámci firmy (marketing, produktové a ekonomické oddělení) "mladý a přátelský kolektiv "pravidelnou zpětnou vazbu "vzdělávací plán, jazykové kurzy, aj.

stravenky, zaměstnanecké slevy a další výhody Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost