administrativní pracovník s němčinou
NOVAVISIO s.r.o.
Uherské Hradiště, Ostrožská Lhota
před 9 hodinami
source : Hitprace

Po zkušební době mzda 25 000 - 30 000Kč. Výborná znalost německého jazyka, uživatelská znalost práce s počítačem (MS office).

Znalost Google suite (dříve Google apps), CRM a ERM systémů (Soft -4-Sale, Pohoda, Helios, Raynet aj.) výhodou, možnost zaučení.

Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost. Náplň práce - administrativní úkony např. vystavování objednávek dodavatelům na základě podkladů výroby, evidence přijatých faktur a dokladů od dodavatelů, úhrada přijatých faktur, vystavování cenových nabídek odběratelům, tvorba přijatých objednávek a smluv pro partnery, vystavování faktur, kontrola úhrad, obchodní činnost ve spolupráci s vedením společnosti.

Příspěvek na nový služební telefon, služební neomezený paušál od O2, stravenky Edenred, příspěvek na doučování cizího jazyka, příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění, možnost pracovního růstu.

Životopis na e-mail. Odesláním žádosti potvrzujete, že souhlasíte se zařazením životopisu do aktuální databáze NOVAVISIO, s.

r.o. a v souladu se zákonem 101 / 2000 Sb. o ochraně osobních údajů vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely výběrového řízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost