ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA
České štěrkopísky spol. s r.o.
Lhota pod Libčany
před 20 hodinami
source : Hitprace

CZ-ISCO : 72223 Provozní zámečníci, údržbářiÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA- Místo výkonu práce : Pískovna Lhota pod Libčany- PP na dobu určitou (15.

 • 12.2019 - 13.3.2020)- Náplň práce : práce na údržbě strojního zařízení pískovny od preventivní údržby až po havarijní opravy;
 • spolupráce s externími firmami při řešení složitějších prací na strojní údržbě a instalaci strojního zařízení; - Pracovní doba rozvržená do 8 hodinových směn - pondělí až neděle- Svářečské oprávnění výhodou, praxe v oboru výhodou, zaměstnavatel případně uchazeče zaučí, ŘP sk.

  B, C výhodou- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Hrubý Zdeněk, tel. : 732 763 312, e-mail : lhota ceske-sterkopisky.cz

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost