Skladník/ce
Autoneum CZ s.r.o.
Bor
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nová Hospoda 24, 348 02 Bor kontakt po tel. nebo e mailemosobní kontakt PO-PÁ 10.00-14.00 hod.,mzda 18008,-Kč až 24623,- Kč -včetně příplatků a prémií- nakládání a vykládání příchozích / odchozích kamionů - provádí vstupní kontrolu dodávky (logistická kontrola) a blokuje materiál- přípava zboží na odvoz kamionem - bere a dává zboží na správné místo, plně respektuje standardní pracovní dokumenty, návody a základní zásady bezpečnosti FIFO, kvalitu- zajištění dodávek surovin z produkce linky- provádí kontroly zásob - balí a připravuje různé druhy balíků podle specifikace- dodržuje pravidla 5 S a udržuje sklad v bezpečném a čistém stavu- optimalizace interních a externích materiálových toků (KAIZEN - nové nápady)- zavádění LEAN principů- klade důraz na přesnost, včasné nakládání / vykládání, vnitřní stability procesu, výkonnosti dodavatelů, atd.

 • spolupracuje s ostatními odd. - výroba, kvalita, údržbaPožadavky : - min. střední vzdělání s výučním listem - praxe min.
 • 1 rok v oblasti logistiky či skladu- dobrá znalost logistických procesů a LEAN principů - průkaz na VZV (5 m)- vhodnější spíše pro muže - fyzicky náročná práce, manipulace s koberciZaměstnanecké výhody : stravenky v hodnotě 85,- Kč, příspěvek na aktivní využití pracovní doby, roční odměna ve výši 20.

  000,- Kč, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost