Technický dozor investora (TDI) - průmyslové, dopravní stavby a externí infrastruktura
EngiTec Office s.r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro EngiTec Office s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav 1 (Mladá Boleslav), 29301
 • Přidáno : 29.5.2019
 • Stavební technici projektanti, konstruktéři :

  Místo výkonu práce :

  tř. Václava Klementa č.p. 869

  293 01 Mladá Boleslav 1

  Prvotní kontakt : tel. : 733 550 169, e-mail : zivotopis engitec-office.cz

  Technický dozor investora (TDI) - průmyslové či dopravní stavby a externí infrastruktura.

  Popis činnosti : Výkon technického dozoru investora - provádění průmyslových hal, dopravních staveb a venkovní technické infrastruktury podzemní i nadzemní ve výrobních areálech automotive, zajišťování organizace výstavby -

  zpracovávání plánů organizace výstavby (POV), příprava a kompletace podkladů pro výběrová řízení, vedení technických jednání, přejímání dokončených stavebních výkonů, kontrola dílčích stavebních prací před jejich zakrytím (vč.

  volných dnů a svátků), řešení problémů vznikajicích při realizaci staveb, vypracovávání soupisu vad a nedodělků daného díla, prověřování soupisů výkonů dodavatele, kontrola vedení stavebního deníku a dodavatelských faktur, sledování realizace díla s ohledem na zadání investora, podmínky stavebního povolení, kontrola řešení případných změn díla, zajišťování podkladů pro projektové práce, pořizování a zpracování obrazové dokumentace z průběhu provádění díla, příprava a řešení reklamačního řízení investora v rámci přebírání staveb a záruční doby.

  Požadavky na uchazeče : vzdělání ÚSO nebo VŠ v oboru zajišťování a dozoru výstavby, znalost stavebního zákona a dalších speciálních předpisů týkajících se dopravních a inženýrských staveb, předpisů týkajících se BOZP, znalost práce s PC a SW MS Office, MicroStation nebo AutoCAD, řidičský průkaz sk.

  B, praxe v jednání se státní správou, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení úkolů a flexibilita.

  Znalost areálu závodu ŠKODA AUTO výhodou, není podmínkou. Plný pracovní úvazek 8 hod. / den. Zapracování zajištěno, dobrý pracovní kolektiv

  Nástup : od 1.8.2019, po dohodě i dříve. Nástupní mzda od 33000,- Kč do 41000,- Kč dle stupně vzdělání, zkušeností a praxe.

  Možnost dalšího finančního postupu.

  Přijďte si k nám vyzkoušet a rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby.

  Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail zivotopis engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

  Zaměstnanecké výhody : Benefity : stravenky, stravování v závodním zařízení, služební telefon.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)

  Hrubá mzda : 33 000 41 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost