NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ CIZÍCH JAZYKŮ
AC Jobs, s.r.o.
Pardubický kraj
před 1 dnem
source : Hitprace

Baví vás sledovat nové technologické možnosti? Ovládáte jak anglický, tak německý jazyk? Jste schopni řešit překážky a navrhovat správná řešení?

Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v Královehradeckém kraji? Pak nám zašlete váš životopis!Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového kandidáta / kandidátku na pozici : NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ CIZÍCH JAZYKŮ

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • nákup materiálu, aby byl zajištěn bezproblémový chod výroby
  • komunikace s dodavateli a odděleními napříč celé firmy
  • dodržování termínů dodávek dle plánu výroby
  • CO POŽADUJEME?

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • komunikativnost, pečlivost, týmovost
  • pokročilou znalost MS Office
  • CO NABÍZÍME?

  • práci na jednu směnu (volné víkendy)
  • 5 týdnů dovolené
  • pololetní a vánoční bonusy, prémie
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce : okres Hradec Králové
  • Požádat