Pracovník elektro montáží
DIRAC Industries s.r.o.
Kolín
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : Literová Monika, tel. : 323 040 782, 7 : 30 - 15 : 30 hod,e-mail : monika.literova diracindustries.com,osobně : každé pondělí 8 - 9 hod, na recepci je telefon, zavolat na linku 802 paní Literovou.

Náplň práce : Práce ve výrobním závodě v Kolíně, kde se vyrábí elektrická zařízení na ohřev různých průmyslových látek.V případě potřeby vyjíždí na krátkodobé zahraniční montáže el.

rozvaděčů a kabelových svazků. Požadujeme : Základní praxi v elektro-oboru Znalost čtení elektro schématVyhlášku 50 / 1978 Sb ŘP sk.

B a schopnost řídit v zahraničíKomunikativní angličtinuČasovou flexibilitu Samostatnost v rozhodováníAktivní přístup k řešení úkolůVysokou kvalitu odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody : Měsíční a půlroční výkonové bonusy, týden dovolené navíc. Po dobu montáží zákonem stanovené náhrady.

Pracovní doba : 5 : 50 - 14 : 30 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost