Chef de partie
Pytloun Hotels Management s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Do našich pražských hotelových kuchyní hledáme posily na pozici Chef de partie

Náplň práce :

Příprava pokrmů teplé a studené kuchyně formou ala carte. Objednáváni zboží, skladová logistika, evidence, inventury, vedení a motivace malého kolektivu, spolupráce na sestavování menu.

Požadujeme :

  • Vyučení v oboru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost z hotelového provozu podmínkou
  • Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost
  • Nabízíme :

  • Pracovní poměr na plný úvazek (pracovní smlouva) krátký / dlouhý týden
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský tým
  • Práci v moderním a zrekonstruovaném hotelu v Praze
  • Zvýhodněná sazba na ubytování pro rodinu a přátelé
  • Částečně dotovaná multisport karta
  • případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.