Výpomoc do skladu s knihami, nutný VZV, až 160 Kč/hod
PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků na manipulaci VZV.

Náplň práce : naskladňování a vyskladňování knih, balení knih, manipulace se čtečkou, manipulace s VZV

Co od vás očekáváme

  • Plnoletost
  • Možnost pracovat pravidelně a dlouhodobě
  • Chuť do práce a aktivitu
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Čistý výpis RT
  • Zkušenosti s manipulací VZV - Štápler
  • Co vám nabízíme

  • Fixní odměna 150 Kč / hod (při nástupu 120 Kč / hod, po zaučení (cca 14 dní) 150 Kč / hod)
  • Docházkový bonus 10 Kč / hod při odpracování více jak 4 směn v týdnu
  • Smlouva DPP
  • Výplata zasílána 1x týdně
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.