Zástupci vedoucí prodejny
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
Nový Jičín, Heřmánky
před 8 hodinami
source : Hitprace

Z : 8.10.2019 a : 25.10.2019. Místo výkonu práce Heřmanice u Oder 54.Požadujeme : Vyučen-a v oboru prodavač-ka s maturitou a s praxí v obchodě výhodou, dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost a odpovědnost, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením kolektivu prodejny výhodou.

 • Odešlete prosím životopis na email, brhel.frantisek jednota-hodonin.cz Zaměstnanecé výhody : zaměstnání v prosperující české firmě, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání.
 • Kontakní osoba : Ing. František Brhel, telefonický kontakt od 7 : 00 do 15 : 30 hodin na telefoním čísle 518 389 236, osobní kontakt - dohodou.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost