Bartender / Barman(-ka)
Club Crawl, s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Peter Pavlivdakis, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářHledáme barmana.

Tato práce zahrnuje přípravu koktejlů, znalost jejich historie a prezentace jejich přípravy, což zahrnuje i provádění klientů po Praze za účelem ukázky různých koktejl barů.

Máme mnoho klientů z arabsky mluvících zemí, tudíž plynná arabština je nutností. Zároveň je třeba plynná angličtina a základní znalost českého jazyka.

We are looking for a bartender. The job includes making cocktails, having a vast of knowledge of their history and givingpresentation on how to make the cocktails yourself, which includes leading a tour throughout the city, showcasing different cocktail bars, too.

We have a lot of clients from arabic speaking countries, so the fluent arabic is a must. Besides that, fluent english and basic czech are required.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost