Traktorista Mechanizátor
Národní hřebčín Kladruby nad Labem
Slatiňany, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : SlatiňanyPracovní poměr na 6 měsíců - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitouNÁPLŇ PRÁCE : Řízení a údržba kolových traktorů s přívěsem nebo návěsem při dopravě, Aplikace průmyslových a statkových hnojiv, Vláčení, orba, smykování a ostatní předseťová příprava půdy, technický záběr nářadí do méně než 6 m.

Setí plodin stroji pro přesný výsev, bezorebný výsev a stroji pro výsev speciálních plodin. Setí plodin univerzálními secími stroji o záběru 6 a více metrů.

Chemická ochrana a hnojení zemědělských kultur postřikem závěsnými a samojízdnými postřikovači. Běžné opravy traktorů, strojů, nářadí a zařízení.

Základní odborné práce při demontážích a montážích funkčních skupin. Opravy, údržba a seřizování mechanických technologických zařízení.

NABÍZÍME : pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně, odměňování podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222 / 2010 Sb., v platném znění - 5. platová třída, příplatek za práci v sobotu a v neděli, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, předpokládané datum vzniku pracovního poměru : 1.

6. 2020, pracoviště : SlatiňanyPOŽADAVKY : Vzdělání - střední odborné s výučním listem, řidičský průkaz skupiny T, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, manuální, zručnost, Uvítáme : praxi v oboru, řidičský průkaz sk.

CZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : jazykové vzdělávání, stravenky v hodnotě 100 Kč (z toho příspěvek zaměstnavatele 70,- Kč), Unišek FKSP v hodnotě 2500,- Kč ročně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření nebo soukromé životní, pojištění ve výši 650,- Kč až 850,- Kč měsíčně, zvyšování kvalifikace na náklady organizace, možnost ubytováníPrvní kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost