Samostatný vývojový pracovník - zkoušky
MOTORPAL, a.s.
Jihlava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Humpolecká 5, Jihlava.Charakteristika pozice : - provádění zkoušek a optimalizace vstřikovacího zařízení na zkušebně motorů (brzdě), vč.

analýzy emisí- vývojové práce na konkrétním úkolu- provádění zkoušek a měření funkčních vzorků- řízení a vyhodnocování zkoušek, koordinace výroby, projektové řízení vývojových úkolů- technické jednání se zákazníky i dodavateliPožadujeme : - VŠ vzdělání, strojní zaměření (ideálně se zaměřením na spalovací motory) možno i absolvent- praxe v automobilovém průmyslu ve vývoji, zkouškách - výhodou- znalost práce s PC Windows, MS Office (Word, Excel, Power Point) - výhodou- znalost AJ komunikativní úroveň - výhodou- zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se, loajalita, ochota cestovat- ŘP sk. B - výhodou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost