STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ
AC Jobs
Břeclav
před 5 dny

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Máte výbornou znalost anglického jazyka? Láká Vás zázemí stabilní mezinárodní společnosti?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici : STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Optimalizace nákupních strategií
  • Koordinace nákupních projektů
  • Uzavírání smluv na dodávky materiálu
  • Analýza trhu a vyhodnocování informací
  • Vyjednávání obchodních podmínek u nových dodavatelů, porovnávání cenových nabídek
  • Pravidelný reporting pro zahraniční centrálu
  • Co požadujeme?

  • Vynikající znalost angličtiny (denní komunikace ústní i písemná)
  • Praxe v oblasti strategického nákupu
  • Komunikativnost, dobré vyjednávací schopnosti
  • Týmovost
  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Výbornou firemní kulturu a povzbuzující styl řízení
  • Pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc
  • Pravidelné profesní vzdělávání a příspěvek na jazykové vzdělání
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Relokační příspěvek pro vzdálenější kandidáty
  • Firemní akce, teambuilding
  • Požádat