PRACOVNÍ KONZULTANT/KONZULTANTKA
Rytmus Liberec, o.p.s.
Liberec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo : Liberec, JablonecÚvazek : plný - 8 hodinNabízíme : - zajímavou, různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu- zaškolení, metodické vedení, supervizi a další rozvoj a vzdělávání- dovolená navíc, home office, teambuilding- mobilní telefon s neomezeným tarifem, i k osobnímu užíváníNáplň práce : - individuální i skupinová práce s lidmi se zdravotním znevýhodněním za účelem jejich osamostatnění se a podpora při hledání a získání zaměstnání.

Více na www.rytmusliberec.cz- spolupráce se zaměstnavateli, sociálními službami, školami a ostatními institucemi, rodinnými příslušníky, opatrovníky- prezentace služby veřejnostiPožadavky : - odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách 108 / 2006 Sb.

 • 110 sociální pracovník, nebo 116 pracovník v sociálních službách- možný souběh s dokončovaným studijním oborem- praxe v oboru výhodou - zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost, aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, flexibilita, trpělivost, empatie, schopnost pracovat samostatně i v týmu- uživatelská znalost PC (Word, internet, Excel, PowerPoint)- ochota učit se novým věcem- výhodou ŘP sk.
 • BNástupní plat : od 23 000 do 27 000 Kč při plném úvazkuNástup : ihned, případně dle dohodyKontakt : Bc. Josef Čonka - 776 889 775Životopis a motivační dopis zasílejte na rytmusliberec seznam.

  cz, do 30.11.21, vybraní uchazeči budou telefonicky přizvání k výběrovému řízení. Termín bude telefonicky upřesněn.Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost