SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ
AC Jobs
Olomoucký kraj
před 8 dny

Významná strojírenská společnost hledá pro rozšíření svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici : SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení, nastavení a kontrolu procesů
  • Neustálé zlepšování interních procesů
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • Návrhy optimalizace výstupů z výrobních provozů
  • Spolupráce s vedoucími výrobních týmů
  • Co požadujeme?

  • SŠ strojírenského / technického směru
  • praxe ve strojírenství
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • MS Office - uživatelsky
  • ŘP sk. B
  • Komunikativní samostatná osobnost
  • Vynikající prezentační dovednosti, spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující a stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravování
  • Služební telefon, notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • lokalita : práce na Olomoucku
  • Požádat