Údržbář - zámečník
ITW PRONOVIA, s.r.o.
Mladá Boleslav, Řepov
před 5 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : - Údržba a oprava zařízení technické obsluhy výroby - Udržování přípravků - Provoz úpravny vody, kompresorové stanice, plynové kotelny - Plánovitá údržba strojů a zařízení (vč.

mazací služby), péče o investiční majetek - Univerzální opravárenská činnost - Přesuny, skladování a likvidace hmotného investičního majetku - Převzetí strojů (překontrolování celkového pořádku okolí stroje, vybavení pracoviště platnou výrobní dokumentací, prověření vybavení pracoviště předepsanými měřidly, vyplnění předepsaného záznamu parametrů dle výrobního předpisu do kontrolní karty) - Provedení a řádné zapsání denních a týdenních úkolů dle Plánu preventivní údržby stroje - Úklid výrobního zařízení a pracoviště - Provedení úkonů dle plánu preventivní údržby výrobního zařízení.

POŽADUJEME : - Ukončené vzdělání technického zaměření - Praxe na obdobné pozici- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu - Schopnost udržovat pořádek a čistotuNABÍZÍME : - Odpovídající finanční ohodnocení - 25 dní dovolené, bonus neabsence- Roční bonus- Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění- Náborový příspěvek 5.

000,-Kč splatný po zkušební doběTERMÍN NÁSTUPU : dohodouMÍSTO VÝKONU PRÁCE : Řepov - Mladá Boleslav

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost