MISTR VÝROBY
AC Jobs
Praha-východ
před 4 dny

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením kolektivu lidí? Chcete své zkušenosti dále uplatnit a chcete se stát součástí významné společnosti, která vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu?

Pak neváhejte, je zde šance právě pro vás! Mezinárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu, hledá posilu na pozici MISTR VÝROBY AUTOMOTIVE (35 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení pracovního týmu u výrobních linek
  • Spolupráce na stálém zlepšování
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Školení, koordinace operátorů
  • Zodpovědnost za dodržování a plnění výrobního plánu
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici na lince v oblasti automotive
  • Znalost principů kvality (5S, KANBAN) a systému SAP
  • Ochotu pracovat na směny
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy v kantýně společnosti od 23 Kč
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Měsíční příspěvky na kafeterii
  • Výhodné mobilní tarify
  • Svozovou dopravu po okolí
  • Proplacené očkování proti chřipce, či rehabilitace
  • Step 2