MISTŘI SEŘIZOVAČI VÝROBY
OBALIA, s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Životopisy zasílejte paní Šimkové, na email : simkova obalia.cz, tel. 582378036 (volat Po-Pá, 7 : 00-15 : 30). Pracovní doba : dvousměnný provoz.

Pracoviště : Průmyslová 1d, ProstějovPožadavky : technické myšlení při seřizování strojů, logické uvažování a cit pro detail při seřizování nové výroby, nejlépe SŠ vzdělání technického směru (nejlépe elektro, strojní), základní znalosti na PC, tvůrčí a aktivní přístup k řešení mimořádných a naléhavých situací, chuť a potřebu věci neustále zlepšovatNáplň práce : produktivně seřízené výrobní automaty a odpovědnost za kvalitu ve dvousměnném provozu.

Nabízíme : bonusy / prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu, stravenky / příspěvek na stravování, příspěvek na sport / kulturu / volný čas, firemní akce, 13. plat

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost