Senior .Net Developer (Ref. č.: 1566387934)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, moderní a dynamickou společnost poskytující profesionální služby v oblasti distribuce ICT technologií a v oblasti vývoje softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior .

NET developer - kreativní práce na aplikaci FrontStage.

Náplň práce

Hledáme všestranného programátora, který by pomohl rozvíjet stávající i nové projekty navazující na moderní technologii kontaktního centra FrontStage.

Jedná se o velmi pestrou paletu rozmanitých aplikací vesměs na platformě Microsoft .NET souvisejících s integrací komunikačních (telefonie, video, chat, e-mail, sociální sítě) a informačních technologií a podnikových procesů.

Jedná se o středně velké projekty s délkou vývoje v řádu jednotek měsíců.

Požadavky

  • výborná znalost C#, .NET, TypeScript / JavaScript
  • znalost SQL (T-SQL), MS SQL, HTML5, CSS3
  • potřebná znalost ReactJS, ASP.NET Web API a SignalR
  • hodí se znalost WebServices, REST / JSON, síťových komunikačních protokolů
  • vítána znalost platforem Windows Server, Linux, Docker a Kubernetes
  • znalost práce s MS Visual Studio, MS DevOps / TFS a Azure
  • analytické schopnosti
  • schopnost samostatné práce
  • vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup
  • znalost AJ na střední úrovni - výhodou
  • schopnost aktivní komunikace s českými klienty
  • Nabídka

  • nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní aktivity a individuální přístup pří sjednávání dalších zaměstnaneckých výhod)
  • nepřetržité vzdělávání a profesní růst
  • zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce i na částečný pracovní úvazek
  • osobní zainteresování na realizovaných projektech
  • solidní platové ohodnocení
  • práci s moderními technologiemi
  • zajímavé projekty
  • výkon práce je Praha 10 - Hostivař
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Mobilní telefon

    Flexibilní začátek / konec pracovní doby

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.