Svářeč
LEIFHEIT s.r.o.
Horažďovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro výrobní společnost Leifheit v Blatné hledáme kandidáty na pozici SVÁŘEČ. Pracovní náplní bude jednoduché svařování, bodové svařování či stehování.

Součástí dále bude i seřizování a údržba svařovací techniky. Používanými metodami svařování jsou CO2, TiG / MiG.Požadujeme : - zodpovědný přístup k práci a spolehlivost,- osobu bez zdravotního omezení,- praxe se svářením vítána.

Nabízíme : - dobré platové ohodnocení na této pozici,- zajištění zaškolení stávajícími pracovníky,- propadlý svářečský průkaz není překážkou,- příspěvek na dopravu nebo svozové autobusy ze směru Písek, Strakonice, Nepomuk, Horažďovice,- k měsíční mzdě navíc bonus až do výše 1.

100, závodní stravování za 26 Kč,-,- 13. mzda po splnění podmínek, - garantovaný růst mzdy,- odměny při osobních a pracovních výročích, - poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.

roce prac. poměru, - jazykové kurzy, - 5 týdnů dovolené, - osobní a zákonné příplatky.Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost