Zubní lékař/ka
DENTAL KLINIK s.r.o.
Vyšší Brod, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Zubní lékař / ka - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Vyšší Brod. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný nebo zkrácený, nástup od 1.

6.2018, prac. doba jednosměnná. Mzda od 40.000, Kč hrubého za plný úvazek a mzda od 20.000, Kč hrubého za zkrácený úvazek.

Požadujeme : předepsané vzdělání, odbornost, spolehlivost. Jedná se o práci s nejmodernějšími technologickými postupy a vybavením.

Komunikace v německém jazyce výhodou. Zaměstnanecké výhody : možnost ubytování (byt v RD), příspěvek na stravování. Kontakt : Hötzenegger Věra, tel.

použijte odpovědní formulář (denně od 8 : 00 hod. - 15 : 00 hod., pátek od 8 : 00 hod. - 14 : 00 hod.), e-mail : použijte odpovědní formulář osobně : Náměstí č.

p. 65, 382 73 Vyšší Brod (dle předchozí tel. domluvy). Ověřeno : 6.3.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost