Učitelé
Základní škola a mateřská škola při zdravotnických zařízeních Karlovy Vary, příspěvková organizace
Lázně Kynžvart, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Léčebné lázně Lázně Kynžvart, Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nástup od 1.9.2022 nebo dle dohody ihned. Pracovní doba : 7 : 00-15 : 30 h. Náplň práce : organizace se věnuje žákům podle školního vzdělávacího programu pro základní školu, v rámci výuky je naší prioritou naplnit požadavky stanovené kmenovou školou a vytvořit příjemné a přátelské prostředí pro vzdělávání žáků všech ročníků, individuální práce s žáky, vedení administrativy spojené s evidencí pedagogické činnosti.

Požadujeme : vysokoškolské vzdělání, kvalifikace dle zákona č. 563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících (v platném znění), zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, profesionální přístup.

Nabízíme : podpora v dalším vzdělávání souvisejícím s výkonem povolání, plat dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve státním a veřejném sektoru.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá 9 : 00-14 : 00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost