Recepční SportArena
Amenity Resorts s.r.o.
Slupečná, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Amenity Resorts s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Lipno nad Vltavou 999, Lipno nad Vltavou (Slupečná), 38278
 • Přidáno : 3.5.2019
 • Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních :

  Recepční SportArena - vzdělání středoškolské. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac.

  doba turnusová. Nástup 1.5.2019. Mzda 17.000, - 19.000, Kč hrubého. SportArena Amenity Lipno přijme recepční. Požadujeme : komunikativní a přátelské vystupování, zodpovědnost, pečlivost, cit pro detail, schopnost samostatného rozhodování, komunikativní znalost AJ nebo NJ vítána, není však podmínkou, flexibilitu, spolehlivost.

  Nabízíme : rozmanitou náplň práce, případě nutnosti možnost přechodného ubytování, zaměstnanecké výhody v podobě možnosti využití sportovní haly, wellness, fitness atd.

  zvýhodněné ubytování v našich dalších resortech, příspěvek na oblečení, možnost seberealizace a karierního růstu v rámci Amenity Resorts, denní pracovní doba.

  Nástup : možný ihned, po dohodě i později. Životopisy zasílejte na e-mail : truhlarova amenity.cz Využití sportovní haly, wellness, fitness, bazénu, personální strava, možnost ubytování, ubytování v dalších resortech Amenity za zvýhodněné ceny.

  Kontakt : Ing. Zuzana Truhlářová 777 570 883, truhlarova amenity.cz.

  Vyžadované vzdělání : ÚSV

  Hrubá mzda : 17 000 19 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost