Skladník/skladnice
Annabis, s.r.o.
Olomouc
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Šlechtitelů č.p. 813 / 21, Olomouc.První kontakt je možný POUZE emailem.Skladník / skladnice společnosti Annabis zabývající se výrobou a prodejem BIO kosmetiky, doplňků stravy a farmaceutických přípravků.

Hledáme spolehlivého kandidáta, který dovede zodpovědně a samostatně přebírat a expedovat skladové zakázky, organizačně zvládat situace v oblasti přepravy.

Náplň práce : - práce je to důležitá, zodpovědná a aktivní- staráme se o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrolujeme jeho kvalitu, počet a uskladnění- kompletujeme a kontrolujeme objednávky pro naše zákazníky z různých zemí- někdy lepíme etikety, jindy přijímáme paletové zásilky od dodavatelů a další den pak balíme zboží na přepravuPožadavky : - fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a týmový duch- řidičský průkaz sk.

B- praxe ve skladu výhodou- ochota učit se novým věcemNabízíme : - práci v příjemném a čistém prostředí s regulovanou teplotou- mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností- bonusy ke mzdě- stravenky- další benefity- vhodné i pro šikovné absolventy- pracovní poměr na HPP

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.