ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA
ALPER a.s.
Prostějov, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Nástup ihned. NECHODIT PŘÍMO NA PRACOVIŠTĚ. Životopisy zasílejte na email : kristyna.bartonova alper.cz, tel. 727 961 073 (volat v době 8 : 00-15 : 00 hod.

Pracoviště : Vrahovická č.p. 4530, ProstějovPožadujeme : zkušenost na obdobné pozici, SŠ vzdělání- elektrotechnické, orientace v elektro dokumentaci, platný průkaz - vyhláška č.

50 / 78 Sb. 6, samostatné jednání, snaha učit se novým věcem, schopnost řešení elektro závad, spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat na směny.

Náplň práce : správa a údržba strojů a zařízení, provádění oprav a úprav strojů a zařízení, pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení.

Nabízíme : dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, možnost parkování přímo u společnosti, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na dítě do 18 let, příspěvek na aktivity ve volném čase ve formě Flexipassů, po 1 roce zaměstnání v naši společnosti, 5 dnů dovolené navíc, firemní akce.

uvedené mzdě je obsažen adaptační příplatek a případná práce přesčas.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost