Pracovník výroby dvěří - stabilní zaměstnavatel, zajímavé benefity až 30.000 Kč
Source & Academy
Újezd u Brna, CZ
před 14 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jsme stabilní společnost a hledáme nové kolegy do moderního provozu! Náš nový kolega bude mít na starosti přípravu dveřních křídel před zasklením.

Fyzicky nenáročná práce u které budeš potřebovat manuální zručnost a cit pro detail.. : -) - Připrava a montáž dveřních křídel - Práce s maskovací páskou - Vyplňování měřících protokolů - Dodržování předepsaných pracovních postupů Po úspěšném zapracování Vám zprostředkujeme certifikát Evropského praktika lepení (EAB), který jednak automaticky zvýší Vaši mzdovou sazbu a zároveň uplatnitelnost v celé šíři průmyslu.

Takže jestli toužíte po spolehlivém zaměstnavateli a po jistotě uplatnění v budoucnu ozvěte se nám! Požadujeme : Jaké máme požadavky?

 • Výuční list či zkušenosti z výroby - Manuální zručnost - Pečlivou samostatnou práci, která za ním bude vidět - Zájem učit se novým věcem, protože ho mimo jiné čeká EAB kurz - Spolehlivost, budete se podílet na výrobě dveří pro přepravu pasažérůNabízíme : Máme pro Vás nachystáno : - 25 dní dovolené - Prémie až 4 000 Kč měsíčně - Finanční odměny při pracovních a životních jubilejích - Stravenky a Cafeterie (body můžete uplatnit v lékárně, optice atd.
 • Příspěvek na penzijní připojištění, karta Active pass, zvýhodněný mobilní tarif - Pracovní doba pouze 7,5 hodiny (DVOUSMĚNNÝ PROVOZ), také možnost výběru nepřetržitého provozu, tzn.

  4 dny práce a 4 dny odpočinek : -) - Autobus z centra BrnaVzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost