Skladník / Manipulant
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Tachov, Bor
před 6 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 20348 02 Bor u TachovaPřijmeme zaměstnance na pozici Skladníka pro významnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce : - jednoduché úkony na PC- třídění zboží- práce se skenerem- manipulace s bednami, krabicemi- mauální práce u skladových stolů- vykládka nakládka kamionů- finální kontrola zbožíPožadujeme : - základní znalost práce s PC a skenerem- manuální zručnost, fyzickou zdatnost- časovou flexibilitu, spolehlivostNabízíme : - dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže- 1-3směnný provoz v závislosti na oddělení- týdenní vyplácení záloh - záloha již po první odpracované směně- zajištěné ubytování- nástupní mzdu 18.

000,- včetně docházkových bonusů a výkonnostních prémií- 100,- Kč stravenky za odpracovanou směnu- zákonné příplatky- zaměstnání bez zprostředkovatelského poplatku- prémie za přivedení nového pracovníka až 2000KčZaměstnanecké výhodyStravenky v hodnotě 100Kč za odpracovanou směnu, Prémie za přivedení nového pracovníka až 2 000Kč.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost