IT Business Consultant - Masterdata & EDI
Siemens
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Procházíme změnou : Naše společnost aktuálně prochází velkou organizační změnou. Z velké nadnárodní společnosti, Siemens Mobility, se vyčleňuje nezávislá organizace Yunex Traffic.

Nová společnost, leader v oblasti inovativních a inteligentních dopravních řešení, bude v užším kontaktu se zákazníky, typická svou plochou organizační strukturou a schopností rychle reagovat na aktuální tržní situaci.

Co bude vaším úkolem? být prvním kontaktem (v oblasti IT) pro interní uživatele našich pro mapování procesů do IT prostředí (zaměření : SAP ERP i aplikace mimo ERP) vyvíjet globálně standardizovaný strategický koncept master dat pro dodavatelský řetězec (SAP Modules SD, MM, PP) tvorba funkčních a technických specifikací v oblasti EDI / API spolupráce s externími partnery v rámci implementace ladit, strukturovat a čistit master data relevantní pro nákup monitoring a implementace požadavků na změny a procesní / aplikační konzultace pro business Co potřebujete pro to, stát se členem týmu?

VŠ vzdělání (ideálně z oblasti IT, engineeringu nebo ekonomiky) alespoň 3 roky zkušeností z oblasti specifikacÍ, vývoje a podpory rozhraní (EDI / API) zkušenost s claudovými platformami jako je Azure API apod.

jste duší praktik, se sklonem vyžívat se v analýzách ? baví vás utvářet a provádět změny a nestydíte se čas od času ukázat své prezentační dovednosti nebojíte se vést náročnější diskuze a převzít zodpovědnost za komplexní témata v mezinárodní prostředí se cítíte jako doma plynule komunikujete v angličtině (emailová komunikace, osobní i telefonická jednání, práce s dokumentací na denní bázi) Na co se u nás můžete těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například : až 33 dní dovolené pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod.

byste měl / a být vždy na přijmu) možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii A to není vše.

Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde : https : / / www.siemens.cz / mobilityjobs / firemni-benefity Kde najdete naše kanceláře?

blízkosti metra Stodůlky v Praze / kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská. Možná hledáme právě Vás. Neváhejte, a zašlete nám životopis - zbývá už jen krůček od setkání u nás! Organization : Information Technology Company : Yunex, s.

r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost