Manažer/ka marketingových kampaní
Alza.cz a.s.
Praha
před 41 dny

Že jsme pro zákazníky nejoblíbenější e-shop díky kvalitě služeb nebo že náš obrat za rok překročil 20 miliard Kč, to je veřejně dobře známo.

To že jsme lídr i ve velikostí investic do marketingu, už každý vědět nemusí.

Hledáme člověka, který se neptá na budget, ale navrhuje, jak dosáhnout nejlepších zisků pomocí všemožných, i neotřelých, marketingových nástrojů a fíglů.

Koho určitě NEHLEDÁME : Rozumbrady s bohatými zkušenostmi z marketingu, jež neumí spočítat trojčlenku.Zkušené manažery, kteří nejsou schopni fungovat bez předem daného budgetu.

Všeználky, co se nemusí vzdělávat, protože na tuhle práci jim stačí to, co už vědí.Milovníky sterilního korporátního prostředí a alergiky na změny.

Kývače, kteří pro podrbání za ouškem odsouhlasí cokoliv.Negáče, kteří nesnesou kritiku a zároveň jim chybí upřímný feedback kolegů / šéfa.

Sólisty, jejichž vysoké EGO je smrtonosnější než Annapurna. Co určitě NEBUDE vaší náplní práce : Nekonečné hledání důvodů, proč něco nejde.

Např. : Nejde to udělat, protože se to tak nedělá. )Sezení na teploučkém místečku a nekonečná mailová korespondence s kolegy, kteří sedí o kancl vedle.

Jednotvárná operativa pro cvičené opice. Na to máme roboty.Dlouhé a bezcílné schůzování. Co určitě NENABÍZÍME : Správný člověk, inteligentní srdcař, může mít v Alze cokoliv, ale nejdříve si to musí zasloužit.

Co však NABÍZÍME : Tvou práci uvidí miliony zákazníků několikrát týdně, možná i denně.Propojení čísel a marketingu, protože oboje je pro byznys důležité.

Neomezená kreativita. S Alzákem si můžeme hrát.Jsme velká firma, ale rozhodně ne korporát, na procesy si nepotrpíme.Spolupracujeme s firmami, které mají miliardové rozpočty a i s těmi můžeme hrát náš marketing.

Máme neformální firemní kulturu a jsme otevřeni neotřelým nápadům, které tě necháme realizovat.Jsme parta lidí, se kterými se rád uvidíš i po práci.

Možnost osobnostně i pracovně vyrůst u nás není otázkou mnoha let, jde to mnohem rychleji.Interní systém vzdělávání a externí kurzy jsou pro nás důležité, protože mít přehled je výhodou.

Pracujeme v kancelářích se živými stromy, solnou jeskyní, posilovnou, lezeckou stěnou, saunou a kavárnou, kde se budeš cítit dobře.

Samozřejmě i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, karta MultiSport benefit a podobně.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost