Manipulant/ka, skladník/ce
Urban Transporte spol. s r.o.
Stříbro, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce je v areálu mateřské společnosti KION. Panatoni park D, závod KION, Ostrov u Stříbra. Náplň práce : - manipulace se zbožím pomocí vysokozdvižného vozíku,- zásobování výroby, - práce s obalovými materiály a podnikovým systémem,- zkušenosti s řízením VZV.

Zaměstnanecké výhody : " výborné platové podmínky (Vaši mzdu Vám po půl roce i prvním roce navýšíme)" příspěvek na dovolenou" příspěvek na Vánoce" plně hrazené závodní stravování" příspěvek na dopravu ve výši 1500,- Kč / měsíc" příspěvek na penzijní pojištění 4% z hrubé mzdy" příspěvek na vzdělání v oboru " profesní a jiná školení" 3 dny sick days" 5 týdnů dovolené" náborový příspěvek " bezúročné půjčky zaměstnancům" zaměstnanecké tarify pro výhodné voláníZpůsob prvního kontaktu zájemce o VPM se zaměstnavatelem : - telefonicky od 8 : 00 do 15 : 30 Po-Pá- e-mailem (zaslání životopisu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost