TECHNIK NA MONTÁŽI
ELTODO, a.s.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailemMísto výkonu práce : BrnoDělník / technik u nás pracuje s partou fajn lidí na zakázkách v oblasti elektro.

Konkétně pracovní náplní bude montovat výložník, instalovat kabelové žlaby, montovat a pokládat kabeláž, montovat požární ucpávky.

Na danou pozici potřebujete : chuť pracovat a naučit se novémuochotu cestovat na zakázky (ubytování máte od nás zajištěno)ŘP sk.

B.Nabízíme : Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let.K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např.

cestovní náhrady).Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,...).Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.

Dále budete moci využít další firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené + 2 sick days), příspěvek na Multisport, a další https : / / www.

eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / )Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost