Prodejci - Motocykly, čtyřkolky a příslušenství pro motorkáře
Motorcycles & Powersports s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Do svého rostoucího týmu hledáme schopné profesionály, kteří mají ambice podílet se na úspěších firmy a pomoci udržovat pozice lídra na trhu v oboru obchodu s motycykly, čtyřkolkami, příslušenstvím a vybavením pro motorkáře a čtyřkolkáře.

Staňte se i Vy posilou týmu lidí, kteří mají vizi vést a rozvíjet svěřenou provozovnu a zároveň pracovat v atraktivním motorkářském prostředí.

Buďte podporou motorkářů a zajistěte jejich spokojenost, budujte si přátelé ve světě motocyklů, kteří se za Vámi budou vracet, protože jste na stejné vlně a víte, co je pro ně důležité.

Prodejce - středisko PRAHAChcete za sebou vidět výsledky Vaší práce a máte rádi lidi? Máte zkušenosti s prodejem nebo obchodního ducha?

Máte smysl pro pořádek? Jste pečlivý / á a je na Vás spolehnutí? Nebojíte se nových příležitostí a komunikace s novými lidmi?

Máte rád / a motocykly, 4kolky a vše okolo? Pak jste právě tou pravou posilou týmu, kterou hledáme! Co je náplní práce pracovní pozice a předpoklady budoucího profesionála?

 • Prodej motocyklů a čtyřkolek- Udržování čisté a reprezentativní prostředí prodejny- Jste fér a vážíte si dobrých obchodních vztahů- Zvládnete zajistit správnou atmosféru na prodejně - Objednávání zboží ze skladu a od dodavatelů na prodejnu- Zajišťování inzerce strojů na našich portálech- Spolupracovat se svými kolegou na pracovišti a střídání směn- Vlastní inicializace využívat veškeré prodejní kanály a příležitostiCo od Vás očekáváme?
 • Cit pro obchod a udržování standardů prodejny- Komunikativní vlohy- Nadšení pro obor MOTO, ATV a zastupované značky- Ochotu se učit a aplikovat své znalosti v praxi- Pečlivost a preciznost- Znalost základních pojmů o motocyklech- Znalosti a chuť se učit práci na PC (e-maily, IS apod.
 • Základní technické povědomí o motocyklech a čtyřkolkách- Přátelskou a otevřenou osobnost. Vlastní realizace při vzniku nové pobočky na lukrativním místěCo Vám nabízíme?

 • Pestrou práci v zajímavém oboru s atraktivními značkami a produkty na hlavní pracovní poměr- Velmi dobré platové ohodnocení, které můžeš ovlivnit- Flexibilní provizi z obratu bez horního limitu- Kompletní zaškolení, prodejní a produktová školení - Zaměstnanecké výhody a slevy na produkty- Účast na světových i regionálních motocyklových akcí- Možnost osobního rozvoje, vlastního time managementu, vedení práce a seberealizace- Možnost používání testovacích strojů pro soukromé účely- Zastupovat světové značky motocyklů, čtyřkolek a vybavení pro motorkářeŽivotopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na kariera globalmoto.cz.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost