Zámečníci
Geomine a.s.
Příbram, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pozice. zámečníciMísto vhodné i pro absolventy.Náplň práce : - čištění, odjehlování dílů z plechů- broušení a manipulace s díly- vrtání, bodování a nýtování- lisování spojovacích prvkůPožadujeme : - manuální zručnost - pečlivost a spolehlivostNabízíme : - práci na HPP přímo u zaměstnavatele- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru- odměnu za plnou pracovní docházku- stravenkový paušál nebo závodní stravování- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxačí aktivity )Nástup dle dohody.

Mzda : 19 000,- KčKontakt : Lantošová Veronika, tel. : 318 406 403, e-mail : veronika.lantosova geomine.czPrvní kontakt osobně na provozovně nebo telefonicky po - poá od 7 : 00 do 15 : 30 hod.

nebo e-mailemMísto výkonu práce : Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost