Provozní elektrikář/ka
GK-Mont s.r.o.
Horní Planá, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Chcete se stát součástí týmu, který prostřednictvím oprav a preventivní údržby přispívá k bezchybné výrobě? V současné době hledáme kolegu / kolegyni na pozici provozní elektrikář.

Po zapracování nabízíme navýšení mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito.Požadujeme : " týmový hráč s ochotou učit se nové věci a chutí do práce" minimálně střední odborné vzdělání bez maturity v oboru elektro nebo strojírenství" praxi na obdobné pozici se zaměřením na elektro údržbu a opravu výrobních strojů a zařízení" znalost čtení elektro dokumentace" způsobilost dle vyhlášky č.

50 / 6 a vyšší" dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost. Co Vám můžeme nabídnout : - po zapracování navýšíme mzdu,- příplatky za odpolední směnu, příplatek za ztížené prostředí,- měsíční a pololetní odměny,- 5 týdnů dovolené,- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,- příspěvek na penzijní připojištění,- možnost mzdového růstu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, přijďte se k nám podívat, ochotně Vás po pracovišti provedeme.Kontakt osobně v Horní Plané nebo telefonicky po-pá 5 : 45 - 13 : 45 hodin.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost