Super brigáda na léto Dobrovice - 161 Kč/hod #dkK8x
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Dobrovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáte brigádu na léto? Chcete si naplánovat směny dle Vašich čas. možností? Tak hledáme právě Vás!Do obchodu s potravinami hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na doplňování zboží a práci na pokladně (žádná praxe není potřeba) do lokality : Dobrovice.

Lze docházet do jedné i více prodejen. Upřednostníme uchazeče, kteří budou ochotní střídat směny R / O v různé délce směn (v rámci otvírací doby obchodu PO-NE 7 : 00-20 : 00).

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte na inzerát a napište nám jaké jsou Vaše časové možnosti. Nástup ihned nebo dle domluvy.

Nabízíme : - dlouhodobá spolupráce- zajímavá mzda- možnost volby směn- práce na dohodu o pracovní činnosti- příjemné prostředí i kolektiv- klimatizovaný obchod- možnost zálohPožadujeme : - věk 18+- spolehlivost, samostatnost- ochota pracovat na obou pozicích - pokladně i doplňování zboží- čistý trestní rejstřík- potravinářský průkaz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.