FIREMNÍ PORADCE/PORADKYNĚ
Raiffeisenbank
Praha, CZ
před 7 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. Proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Rádi byste svůj čas strávili v práci, která má smysl?

Hledáme Poradce / Poradkyni pro podnikatelskou klientelu, který se stará o své vlastní portfolio. S klienty konzultuje jejich individuální potřeby a nabízí jen ty produkty, které klient opravdu potřebuje.

Nejsme tabulková banka u nás je to o vás! Nového kolegu či kolegyni hledáme do naší pobočky v Praze - Hostivař. Pobočka je otevřená od pondělí do pátku.

Co Vás čeká?* Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové.

Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací.* Stanete se naším specialistou, který buduje s klienty vztah a partnerství - budete se s nimi setkávat na osobních schůzkách jak na pobočce, tak i u klienta.

 • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.
 • Bez čeho se neobejdete?* Orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech, která vám zajistí snadnější start.

  Naši klienti ocení odborníka.* Schopnost navázat a rozvíjet vztahy s klienty vám zaručí jejich důvěru.* Vaše obchodní dovednosti vám zajistí zajímavou měsíční odměnu.

  Na co se můžete těšit?* Výplatu budete mít každého 8. v měsíci na účtu. MZDA SE SKLÁDÁ Z fixní mzdy, variabilní složky vyplácené na základě plnění měsíčního plánu, manažerského ohodnocení a level příplatku.

  První 3 měsíce vyplácíme ADAPTAČNÍ PŘÍSPĚVEK.* Další finanční odměnou jsou výhry v individuálních a pobočkových soutěžích.

 • Finanční dary k pracovním a životním jubileím.* První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tisíc, po 5 letech 34 TISÍC.
 • 28 DNÍ VOLNA (25 dní dovolené + 3 plně hrazené free days). Po 5 letech 30 dní volna, po 10 letech 33. Jednou za 5 let Restart days (dalších 10 dní volna navíc).
 • Odpočinek našich kolegů je pro nás klíčový, proto podporujeme pravidelné vybírání dovolené v plné výši.* Zvýhodněné bankovní produkty.

  NAPŘ. 100% HYPOTÉKU.* Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě.

  Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.

 • Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí.
 • U NÁS KAŽDÝ VÍ, že 8 z 10 MANAŽERŮ VYROSTLO V RAIFFCE.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost