Práce v bezpečnostní agentuře - Regionální obchodník - Příbram, Benešov
D.I.SEVEN, a.s.
Příbram, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Příbram, Benešov, Hledáme schopného obchodníka, který bude mít na starost Prahu, část Středočeského kraje (Příbram, Benešov) a Jihočeský kraj.

Osobní schůzky s klienty (služební automobil).Náplň práceNáplní Vaší práce bude vyhledávání nových obchodních příležitosti v Praze, v části Středočeského kraje (Příbram, Benešov) a v Jihočeském kraji.

Budete se osobně setkávat s klienty (B2B).Pozice je vhodná i pro zkušené B2B obchodníky z jiných oborů. Po nástupu zajistíme odborné školení a kompletní uvedení do našeho oboru.

S přípravou na obchodní jednání Vám pomohou zkušení manažeři provozního oddělení. Můžete se spolehnout na jejich konzultace i přímou podporu při důležitých jednání se zákazníkem a tvorbě nabídek.

Jestliže máte obchodnického ducha jste vítaným kandidátem. Tato pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, které vede ke změně jejich práce vidina vyšších výdělků nebo touha po změně.

Vedle fixního příjmu nabízíme i zajímavou provizi z vytvořeného zisku : Nástupní fixní příjem : 50.000 - 75.000 Kč (dle zkušeností)+ 10,5% z vytvořeného ziskuNabízíme možnost externí dlouhodobé i krátkodobé spolupráce.

Kromě příjemného vystupování a obchodnického talentu nic nepotřebujete. Poskytneme Vám služební automobil, služební telefon i notebook.

K dispozici budete mít kvalitní prezentační podklady. Zajistíme pro Vás reklamu ve svěřeném regionu a vytvoříme Vám osobní web na míru.

Požadujeme : znalost aktivní akvizice - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu,znalost NOZ (schopnost přetvářet obchodní smlouvu),praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací,sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnostiNabízíme : BenefitySlužební automobil, notebook a telefon.

B2B trh. Nadstandardní fixní příjem + 10,5% z vytvořeného zisku., Měsíční příjem 50 000 - 75 000 Kč + 10,5% provize z vytvořeného zisku, B2B trh, Nadstandardní fixní příjem, Služební automobil, notebook a telefon, Možnost externí spolupráce, Nabízímezázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, odborná školení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, nadstandardní fixní příjem, zajímavá provize z Vámi vytvořeného ziskuVzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost