Elektrikář/ka
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Kaplice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Elektrikář / ka - vzdělání základní, plný úvazek, zaměstání na dobu určitou, 2 směny, pracoviště Kaplice. Hrubá mzda od 16 257,-Kč do 19 938,-Kč.

Pro významného klienta v Kaplici přijmeme pracovníka na pozici Elektrikář. Náplň práce spočívá v opravě a kontrole firemních strojů, zapojování kabelových svazků a montáži osvětlení do chladírenského nábytku.

Práce na HPP . Snadno dosažitelná mzda 19 900,-Kč příplatek 2 000,-Kč za dobrý výkon a 2 000,-Kč za docházku. Dále nabízíme příplatky za noc, víkend a svátek.

Také poskytujeme závodní stravování. Možnost profesního růstu a postupu. Požadujme praxi nebo elektro vzdělání. Vyhláška není podmínkou.

Důraz klademe na spolehlivost a chuť pracovat. V případě zájmu nás kontaktujte na tel číslo : 608 822 658.Benefity : výkonnostní prémie, příspěvek na dopravu.

Kontakt : Čiháková Pavla, tel. : 608 822 658, e-mail : cvcb bohemia-manscraft.cz. Ověřeno 20.12.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost