Referent IT
JOB AIR Technic a.s.
Mošnov, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

z : 3.12.2018 Zájem o občany z jiného státu EU " Zabezpečování optimálního nastavení systémů z hlediska vazby hardware-software.

Soustřeďování a spravování technických informací pro předvídání možností zlepšení procesů zpracování dat. " Shromažďování, sdělování a zpracovávání dat za účelem správy IT služeb a sítě.

Činnosti za účelem zlepšování jednotlivých informačních systémů společnosti. " Koordinování oprav prostředků informační techniky včetně počítačových sítí a informačních systémů společnosti.

Zajištění realizace žádostí o síťové připojení pracovišť k úlohám Automatizovaného informačního systému a instalace potřebné výpočetní techniky.

Zajištění zálohování obsahu databází a jejich ochrana před neoprávněným zásahem. " Údržba a instalace koncových klientských stanic Příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, pitný režim, 2sickdays,týden dovolené nad zákonný rámec,zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, vedení účtu u RB zdarma,sleva na firemní výrobky v rámci skupiny Czechoslovakgroup, systém vzdělávání Zasílejte životopisy na e-mail : jobs jobair.cz.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost