mistr/mistrová ve výrobě
MEVA a.s.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

náplň práce : - organizování a zajišťování procesu montáže kontejnerů- kontrola plnění plánovaných výrobních úkolů - evidence zmetkovosti a rozpracovanosti výroby- spolupráce s ostatními mistry zajišťujícími chod výroby- vedení kolektivu montážníků Požadujeme : - SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství - orientaci ve výkresové dokumentaci- organizační schopnosti, samostatnost a zkušenost s vedením kolektivu - řidičský průkaz sk.

B, - uživatelská znalost práce na PCNabízíme : práci na hlavní pracovní poměr, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování - stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, školení, firemní akce, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, podnikovou ubytovnu.

Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou.Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele : e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 7 : 00 do 15 : 30hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost