Vedoucí oddělení obchodních financí
Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
Praha-Záběhlice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontaktní osoba : Jinyang Li, e-mail : použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : 1.

Budete odpovědný za vedení oddělení obchodu financí. 2. Budete odpovědný za správu transakcí v oblasti zúčtování (úhrada, inkaso, akreditiv).

3. Budete odpovědný za řízení obchodní transakce obchodního financování. 4. Budete odpovědný za správu správy SWIFT a transakce.

5. Budete odpovědný za řízení kontroly transakcí proti praní peněz. 6. Budete odpovědný za řízení marketingu obchodů se sídlem a obchodního financování, včetně mezibankovního obchodního marketingu a spolupráce s domácími bankami v Číně.

7 Budete odpovědný za řízení likvidační transakce. 8. Budete odpovědný za řízení formulace a pravidelnou aktualizaci politik, manuálů a postupů oddělení obchodu financí.

9. Budete odpovědný za řízení každodenní komunikace s útvary ústředí a dalšími pobočkami banky. 10 Budete odpovědný za řízení prováděcích pracovních požadavků 11.

Budete odpovědný za řízení výkonných pracovních požadavků vedoucího (generálního ředitele a náměstka generálního ředitele) pobočky Bank of Communications Praha za účelem splnění požadavků na posouzení výkonnosti poboček.

12. Budete odpovědný za vedení oddělení obchodních financí a za hodnocení výkonu a školení zaměstnanců. Požadované vzdělání : Bakalářský titul Požadované dovednosti : čínština slovem i písmem Preferované dovednosti :

 • Být obeznámen se znalostmi mezinárodních pravidel a postupů týkajících se mezinárodního obchodu a financí;
 • Komplexní zkušenosti s řízením a provozem brány SWIFT, vypořádání pokladních transakcí, remitence, vypořádání, zúčtování a produkty financování obchodu;
 • Být obeznámen s příslušnými pravidly a pravidly brány SWIFT, likvidace transakcí s pokladními transakcemi, remitence, vypořádání, zúčtování a obchodní financování;
 • Být držitelem certifikátu dokumentárních kreditů (CDCS);
 • Být obeznámen se znalostmi AML a CTF (financování proti praní špinavých peněz a proti terorismu);
 • Dobré komunikační schopnosti; Životopisy v čínštině a angličtině posílejte na email : použijte odpovědní formulář
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost