Mzdový/á účetní (pro interní týmy)
PwC
Prague
před 6 dny

Line of Service

Internal Firm Services

Senior Associate

Job Description & Summary

PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa.

PwC usilujeme o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporujeme naše klienty při dosahování jejich cílů.

Do našeho interního 4-členného týmu mzdové účtárny hledáme zkušenou posilu.

Náplň práce a klíčové zodpovědnosti :

zpracování základní mzdové agendy pro přibližně 400 interních zaměstnanců (vč. přihlašování, odhlašování zaměstnanců, výstupní doklady, evidenční listy, zúčtování daně z příjmu, evidence dovolených atp.)

pravidelná komunikace s orgány státní správy, tj. finančními úřady, úřady sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.

spolupráce s účetním oddělením na zajištění přesného a včasného reportingu

pravidelná komunikace s česky, případně i anglicky hovořícími zaměstnanci ohledně vedení jejich mzdové agendy

práce se systémy KS System, MS Excel a dalšími interními databázovými systémy na zpracování docházky a dovolených

Co je potřeba :

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Alespoň 3 roky pracovních zkušeností na obdobné pozici, ideálně v mezinárodní společnosti

velmi dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy

český jazyk na úrovni rodilého mluvčího a dobrá znalost angličtiny

uživatelská znalost práce s MS Office (především s MS Excel), znalost KS System výhodou

přesnost, diskrétnost, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme :

stabilní prostředí mezinárodní společnosti

profesionální a přesto přátelské vztahy

systematický profesní rozvoj a vzdělávací systém

zajímavé finanční ohodnocení

možnost práce formou home office

systému volitelných benefitů v podobě Cafeterie

pracovní notebook a iPhone samozřejmostí

Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání / Privacy Statement for Recruitment Applicants

LI-PwC proud MK

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.