montážní dělník
OGB s.r.o.
Velemín
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : dle zakázek celá ČR a Slovensko. V 80% každodenní návrat ze zakázek domů, ve 20 % dále, s přespáním.

Hradíme ubytování, diety cestu. Jednosměnný provoz, v některých případek dle zakázky i noční směna. Rozpětí pracovní doby od 6.

00 - 14.30 hod. s případnými přesčasy při potřebě aktuálně dokončit montáž. Noční směna začíná po dohodě se zadavetelem okolo 21.

00 hod. (dle dohody celé montážní skupiny pracovníků).Po uplynutí doby určité možnost pracovního poměru i na dobu neurčitou.

Požadujeme : schopnost samostatné práce, flexibilitu, chuť pracovat, zodpovědnost, praxi v oboru Preferujeme : vzdělání v oboru svářeč, zámečník, stavební dělník, zedník atp.

Výhodou : čtení technických výkresů, řidičský průkaz sk. BZpůsob prvního kontaktu : telefonicky Po - Pá od 7.00 - 15.00 hod.

e-mailem : m.konakova ogb.czosobně : 411 34 Velemín č.p. 204

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost