Data Scientist
Datasentics
Prague, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Do našeho týmu hledáme data scientistu , který by rád řešil byznysové problémy pomocí statistiky, machine learningu, big data a cloudových technologií a pracoval na projektech pro významné mezinárodní klienty.

Společně s týmem se budete věnovat těmto a dalším otázkám : Co a proč se řeší?* Pochopení jaký problém trápí klienta a jakou metodou jsme schopni ho vyřešit.

 • Jaká chytristika pomůže? Vytváření samotných modelů, predikcí, algoritmů pomocí Pythonu a PySparku (samozřejmostí je i příprava dat, feature engineering a všechna tato kreativní, ale někdy 'nudná' práce).
 • Funguje to? Provedení a vyhodnocení experimentů / POC.* Je to boží, tak to pojďme nasadit : Produkcionalizace řešení, aby náš model každý den usnaďnoval práci danému expertovi / manažerovi.
 • a tak dále. Co nabízíme? spolupráci v kolektivu zajímavých lidí ve stabilní, ale rychle se rozvíjející firmě* cool projekty s možností zapojit se do vývoje AI produktů - stavíme na tom, kdo co umí, chce umět a na vzájemném obohacování* klouzavou pracovní dobu - zorganizuj si čas a práci tak, jak ti vyhovuje* transparentnost a jasný kariérní růst* kanceláře se skvělou dostupností v centru Prahy, ImpactHubu v Brně nebo home office* možnost ovlivňovat svoji náplň práce, směřování našich projektů a DataSenticsPokud jsme tě zaujali a máš zájem o spolupráci, tak není nic jednoduššího, než se nám ozvat a dozvědět se víc.
 • Nemusíš lovit dlouhé motivační dopisy, stačí nám dropnout linkedin nebo jen "hello world" - my se ti rádi ozveme.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost