Fyzioterapeut/ka
Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace
Ostrava-město, Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Hladnovská 751 / 119, Ostrava - Muglinov1. kontakt : Životopisy je možné posílat na adresu organizace nebo e-

mailem na adresu personal2 ctyrlistekostrava.cz nebo vedoucisestra ctyrlistekostrava.czPožadavky : Vzdělání - kvalifikační podmínkou stanovenou zákonem o nelékařských zdravotnických povoláních je vzdělání v oboru + rozhodnutí MZ o výkonu povolání bez odborného dohledu.

Další požadavky : spolehlivost, schopnost samostatné práce, dobrá znalost práce na PCZaměstnanecké výhody : zázemí silné organizace, vlídné prostředí, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravování, fokusspasy atd.

Hrubá měsíční mzda : od 22 800 Kč + příplatky za směnnost, obslužnou péči a možnost osobního příplatku do 34 320 Kč + příplatek za směnnost, obslužnou péči a možnost osobního příplatku

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost