Obsluha výrobního stroje a doplňování materiálu - vhodné i pro ženy
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Praha-Vysočany, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme Continental Automotive v Brandýse nad Labem, výrobce interiérové elektroniky a palivových systémů pro automobilový průmysl.

Se svými 3 000 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům ve Středočeském kraji, a přitom do Prahy to máme jenom 10 minut.

U nás v Brandýse Vás čeká : obsluha osazovacích automatů zajištění plynulého chodu výrobní linky doplňování materiálu na výrobní lince práce na nejnovějších SMT technologiích čistá a moderní výroba práce v týmu intenzivní zaškolení v tréninkovém centru i na lincePožadujeme : Jste pro nás tím správným člověkem?

Do našeho týmu se hodíte, pokud : máte SŠ vzdělání s maturitou jste ochotni pracovat ve směnném provozu máte zodpovědný přístup k práciNabízíme : Za Vaši práci Vás odměníme : náborový příspěvek 10 000 Kč vyplácený ve dvou částech : 5 000 Kč po prvních 3 měsících ( konec zkušební doby), dalších 5 000 Kč po dalších 3 měsících (při prodloužení pracovního poměru) odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok (částka je vyplácena pololetně ve výši 10 200 Kč) příspěvky na kolektivní sporty balíček Benefit Plus v hodnotě 5 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou) příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 150 Kč příspěvky na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.

až 20 750 Kč za rok na jedno dítě odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru příspěvek na firemní dopravu ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n.

Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany a další zajímavé benefityVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost