Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
DiS. Vladimír Röss
Vranov nad Dyjí, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Recepční pro malé ubytovací zařízení Babyhotel Karolínka.cz - dva objekty o kapacitě 7+12 pokojů. Ubytovací zařízení výhradně pro rodiny s dětmi a restaurace.

době odjezdů aktivní účast na úklidu. Aktivní výpomoc v době hromadných odjezdů při douklizení prostor, či obsluha wellness služeb (vířivka, sauna, bazének).

Praxe v oboru není podmínkou - fi případně zaučí. Jazyky nejsou požadovány, jedná se o výhradně českou klientelu - rodiny s dětmi.

Provozní doba směn je od 7-19h . V případě malého dítěte lze upravit pro možnost dání dítěte do školky v ranních hodinách.

Základní obsluha PC - office, účetní program Mpohoda - fi zaučí. Vyžaduje se spolehlivost, týmová práce a loajálnost k ostatním v týmu.

Po zapracování možnost navýšení mzdy. Bližší informace o volném místě p. Röss - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost