MANAŽER/KA POBOČKY
TURBO PIZZA, s.r.o.
Třebíč, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Nová pobočka TURBO PIZZY skládá svůj týmCo vás jako Manažera v práci čeká? vedení celého týmudohled nad provozem, který musí skvěle fungovatzodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeborganizace a motivace týmu - chceme být nejlepší ve městěškolení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálovétrénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práceodpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostíkontroling a reporting vedeníCo požadujeme od vás?

zkušenosti z pizzerie na jakékoliv pozici velkou výhodouzkušenost s vedením týmu, nebo zájem vzít na sebe zodpovědnostochotu a chuť dál růst a mít zájem budovat jméno společnostibýt správným týmovým hráčemaktivní přístup k prácičasovou flexibilitu a pozitivního duchavelmi dobré komunikační a organizační schopnostiřidičský průkaz sk.

B výhodouJaká je naše nabídka? profesní růst a neustálý osobní rozvojbýt u progresivního rozvoje a budování sítě pobočekpodíl na tržbách a ziskovosti bez zastropovánímimopracovní týmové zábavní aktivity a pártyzadělání těsta pro vaši budoucnosta spousta pizzy k tomu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost